Para Çekme

Celtabet Para Çekme


giriş

Celtabet sitesini kullanarak, herkes farklı hizmet seçeneklerinden bir tanesinde şansı, araştırmaları, çalışmaları, tecrübesi veya stratejileri doğrultusunda para kazanma şansını elde edebilir. Kazanılan paralar, celtabet para çekme olarak ifade edilen sistemler ile sorun yaşamadan geri alınmaktadır. Elbette yöntem, limit ve kural dahilinde hareket edilmesi gerekecektir. Bu yazının içeriğinde de göreceğiniz kriterlere dikkat etmeniz durumunda, celtabet sitesinde bulunan kazançları sorunsuz bir şekilde geri aldığınızı ya da alma hakkınızın bulunduğunu göreceksiniz.

Celtabet Para Çekme Sistemleri

Celtabet sitesi para çekme işlemleri konusunda, kullanıcıların yani üyelerin karşısına, farklı seçenekleri çıkarmaktadır. Celtabet para çekme şeklinde bir araştırma yaptığınızda ya da müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirdiğinizde, kullanılan sistemlerin şu başlıklardan meydana geldiğini göreceksiniz. Havale ile para çekme sistemi, EFT ile para çekme sistemi, papara ile para çekme sistemi, jeton cüzdan ile para çekme sistemi ve ecopayz  ile para çekme sistemi. Bu seçeneklerin tamamını kendinize ait hesaplar prensibi dahilinde, sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Celtabet Para Çekme Saatleri

En önemli konu, celtabet para çekme işlemlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu, para çekme talimatlarını vereceğiniz işlem süresidir. Aslında detaylı olarak anlatılmasına gerek yoktur. EFT seçeneği hariç olmak üzere, diğer bütün seçenekleri 7 gün, 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. 7 gün süresince, 24 saat boyunca kazandığınız paralar hakkında, EFT hariç bütün sistemlerde talimat verebilirsiniz. Sadece EFT sisteminde 09:00 saati ile 17:00 saati arasında, para çekme talimatı vermeniz gerekecektir. Bu saatleri kullanabileceğiniz günler, hafta içi olacak şekilde belirlenmiştir.

Hafta sonu ya da resmi tatil günlerinde, Türkiye piyasası üzerinden bu yönde bir talimat vermeniz mümkün değildir. Talimat gerçeğe dönüşmeyecektir. Bunun gerekçesi celtabet sitesi değildir. Bunun gerekçesi Türkiye Bankacılık sisteminin çalışma prensipleridir. EFT ya da banka havalesi sisteminde veya sanal cüzdan sistemlerinde, her gün ve her saat kazandığınız paralar minimum limitlere ulaştığında, para çekme talimatı verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz talimatların en fazla 15 dakika içerisinde gerçekleştiğini, kazandığınız paraların, verdiğiniz hesaplara sorunsuz bir şekilde aktarıldığını görebilirsiniz.