Mobil

Celtabet Mobil


giriş

Celtabet sitesini kullanmak için, sabit bir adreste bulunmanıza gerek yoktur. Elbette klasik sistem ile sabit adreste, sabit bilgisayarlar üzerinden ya da sabit internet bağlantıları üzerinden hareket edebilirsiniz. Bu sizin tercih edebileceğiniz bir uygulamadır. Ancak celtabet mobil uygulama şeklinde bir sistem geliştirilmiş ve artık bu sistem devreye alındığı andan itibaren, üyelerin herhangi bir adreste siteyi ziyaret etmeleri ya da kullanmaları konusunda bir zorunluluk ortada kalmamıştır.

Celtabet Mobil Nedir?

Mobil uygulama akıllı cihazlar ile her zaman ve her yerden, celtabet sitesinin açılması, kullanılması anlamına gelmektedir. Celtabet mobil zaman kavramını ortadan kaldırılmıştır. Adres kavramını ortadan kaldırılmıştır. Sabit cihaz, sabit internet bağlantısı kavramını ortadan kaldırmıştır. Nerede olduğunuzun bir önemi yoktur. Ne zaman giriş işlemini gerçekleştirmek istediğinizin bir önemi yoktur. Hangi internet bağlantısını kullandığınızın herhangi bir önemi yoktur. Sadece belirli gereksinimleri karşılamanız sizlerden talep edilmektedir ve gerekli donanıma sahip olmanız durumunda, site seyyar bir şekilde kullanıma açılmaktadır.

Celtabet Mobil İçin Gerekenler

Celtabet mobil uygulaması ile açılan, kullanılan bir siteyi işaret etmektedir. Teknolojik gelişme kapsamında, bu yönde bir uygulama gündeme getirilmiş ve kullanıcılara kolaylıklar sağlanmıştır. Mobil uygulamayı tercih edebilmeniz ya da kullanabilmeniz için, ihtiyaç duyacağınız belirli şeyler bulunmaktadır. Öncelik akıllı cihaz tanımlamasına dahil olan cep telefonu ya da tablet olarak isimlendirilmiş cihazlardır. Mutlaka akıllı cihaz özelliğine sahip bir cep telefonu sahibi olmalısınız.

Mobil uygulamayı kullanabilmeniz için, internet bağlantısına da ihtiyaç duyacaksınız. İnternet bağlantısı konusunda, GSM şirketlerinin internet hizmet desteğini kullanabilirsiniz. Kendinize ait olan kablosuz internet bağlantısını, sabit internet hattını kullanabilirsiniz. Bir başka şahsa ait olan, ortak paylaşıma açılmış WiFi bağlantı noktalarını kullanabilirsiniz. İstediğiniz ortamdan erişim sağladığınız internet aracılığı ile celtabet sitesini, bu özelliklere sahip cihazlardan istediğiniz zaman kullanma şansı sizlere tanınacaktır.

Elinizde bulunan, akıllı cihaz olarak tanımlanmış cep telefonlarının ya da bu tanımlama içerisine giren tabletlerin hangi markada olduğunun bir önemi bulunmamaktadır. Hangi modelde olduğunun bir önemi bulunmamaktadır. Hangi işletim sistemi ile çalıştığının herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Sadece yukarıda bahsedilen özelliklere sahip donanımlara sahip olmanız yeterlidir.