Kaydol

Celtabet Kaydol


giriş

Celtabet sitesi de Türkiye’de kullanılan, tercih edilen yabancı bahis sitelerinden bir tanesidir. Bu site ile çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren, gerçek bir site ile para kazanma şansını sunan, paralar ile kullanılan ve para kazanma şansını yaratan bir site anlayışı ile tanışacaksınız. Bu yüzden celtabet kaydol işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kayıt işlemleri site ana sayfası üzerinden yapılmaktadır. Kayıt olma aşamasına geçmeden önce, sitenin kayıt şartlarını sağladığınızı görmeli ve bu aşamadan sonra ana sayfada bulunan bölüm üzerinden hareket etmelisiniz.

Celtabet Kayıt Şartları

Celtabet sitesinde bir hesap açmaya karar vermeden önce, celtabet kaydol işlemini gerçekleştirmeye başlamadan önce, 18 yaş sınırına dikkat etmelisiniz. Bu yaşın üzerinde bulunmanız gerekecektir. Celtabet sitesi tarafından daha önce açılan bir üyeliğin iptal edilmemiş olması gerekecektir. Aynı aile fertleri, yani aynı soy ismi taşıyan aile fertleri üzerinden, aynı ikametgah ya da aynı ip adresinden sadece bir tane üyelik açılmış olması gerekecektir. Bu şartları sağladığınızı gördüğünüz andan itibaren, üyelik kayıt formunu açıp, site üyelik işlemlerini gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Celtabet Kayıt İşlemi Nereden Yapılır?

Celtabet kaydol işlemini gerçekleştirebilmeniz için, sitenin ana sayfasını Türkiye için güncellenmiş şekli ile yeni giriş adresi üzerinden açmalısınız. Yeni giriş adresi ile ana pencereyi açtığınızda, koyu renk tonlarında hazırlanmış siyah, gri ve sarı renk tonlarının kullanıldığı bir sayfa karşınıza çıkacaktır ve Türkçe dil seçeneğinin kullanıldığı görülecektir.

Ana sayfayı incelediğinizde, sağ üst köşede yeşil renkli bir buton hazırlandığını ve kayıt ol şeklinde bir ifadenin kullanıldığını göreceksiniz. Kayıt işlemlerini bu bölüm üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Celtabet sitesi Türkiye piyasasından üye kabul işlemlerine devam etmektedir. Seçim işlemini yapmanız ile birlikte, yine koyu renk tonlarında hazırlanmış ve üyelik kayıt formu olarak ifade edilen bir belgenin ekranlara yansıtıldığını göreceksiniz.

Bu belge içerisinde istenilen bölümleri doldurmak suretiyle, aşama aşama ilerlemeniz mümkündür. Kullanıcı adı, şifre, şifre onayı gibi bölümleri girdikten sonra, sonraki sekmesinden hareket etmek suretiyle, istenen diğer bilgileri girmeniz, tanımlamanız ve başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru sonuçlanma süresinin ortalama 2 dakika civarında bulunduğu görülecektir.