Celtabet Yetkililerine Nasıl Ulaşırım

Celtabet sitesinde yer alan bir kullanıcı, müşteri hizmetleri ile görüşme konusunda sitenin hazırladığı ve Türkçe dil seçeneği ile kullanıcıları karşılayan farklı seçenekleri kullanma avantajına sahip olacaktır. Celtabet sitesi yetkililerine nasıl ulaşırım? Sorusunun temel karşılığını, 7/24 hizmet anlayışında çalışan canlı destek hattı ve 7/24 hizmet anlayışında çalışan elektronik posta servisleri meydana getirmektedir. Her ikisinde de bahsedildiği gibi, Türkçe dil seçeneğinde hizmet verildiği görülecektir. Bu iki seçenek haricinde, müşteri hizmetlerinin kullanıcılara ulaşma konusunda kullandığı sistemlerin sosyal medya hesapları ile birlikte, kısa mesaj uygulaması olduğu görülecektir.

Celtabet Canlı Destek

Müşteri hizmetleri ya da site yetkilileri ile görüşme konusunda tercih edebileceğiniz seçeneklerin ilk sırasında, celtabet canlı destek uygulaması bulunmaktadır. Yazarak sohbet özelliğinin geçerli olduğu bir bölümü işaret etmektedir. Bu bölüm 7 gün ve 24 saat boyunca Türkçe dil seçeneği ile hizmet vermekte olup, sadece celtabet üyelik işlemini gerçekleştirmiş gerçek kullanıcıların müşteri hizmetlerine ulaşma konusunda kullanabileceği bir departmanı işaret etmektedir. Boş bölümlere istenen bilgileri doldurup, görüşmeye başla butonu üzerinden hareket etmeniz ile birlikte, beklemeniz gereken sürenin yaklaşık 30 saniye maksimum sınırda olduğunu göreceksiniz.

Celtabet Elektronik Posta Hizmetleri

Site yetkililerine ulaşma konusunda tercih edebileceğiniz alternatif iletişim seçeneklerinden bir tanesini de, celtabet elektronik posta hizmetleri meydana getirmektedir. Canlı destek uygulamasında olduğu gibi, herhangi bir konuda görüşme gerçekleştireceğiniz bölümü işaret edecektir ve tüm hizmet seçenekleri için kullanabilirsiniz. Bir elektronik posta gönderdiğinizde, geri dönüş süresinin en fazla 60 dakika olduğu dikkat çeken detaylar arasındadır.

Celtabet Sosyal Medya Hesapları Ve SMS Uygulaması

Site yetkililerinin kullanıcılara duyuru ve bildirim konusunda kullandığı seçenekler arasında, celtabet sosyal medya hesapları ve SMS uygulaması bulunmaktadır. Sosyal medya hesapları anlayışına baktığınızda, karşınıza Facebook hesapları ve Twitter hesapları ile Instagram hesapları çıkacaktır. Site hakkında gelişmeler, güncel haberler, bahisler, oyunlar ile ilgili tüm gelişmeler ve duyurular ve celtabet yeni giriş adresi, sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Aynı anlayış, katılım zorunlu olan SMS uygulamasında, tek taraflı iletişim seçeneği olacak biçimde geçerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir