Celtabet Kayıt

Bu yabancı bahis sitesinde çalışma imkanını ve oyun imkanlarından yararlanmak, para kazanma şansını elde etmek istiyor iseniz, celtabet kayıt işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekecektir. Elbette hesap açma işlemlerini yani kayıt işlemlerini gerçekleştirmeden önce, belirli şartları sağladığınızı görmelisiniz.

Celtabet Kayıt Şartları

Celtabet sitesinde hesap açmak istiyor iseniz, belli şartlar dahilinde başvuru yapmanız gerekecektir. Celtabet kayıt şartları ifadesinin ilk sırasında, 18 yaşında olmanız ya da 18 yaşın üzerinde bulunmanız gelmektedir. Aynı aile fertleri üzerinden, daha önce herhangi bir şahıs tarafından, kayıt işlemlerinin yapılmamış olması gerekecektir. Siz daha önce celtabet üyesi olmuş iseniz ve celtabet üyelik iptal işlemi site yönetimi tarafından yapılmış ise, yeniden başvuru yapma hakkınız bulunmayacaktır. Kullandığınız ip adresleri üzerinden herhangi bir şahıs ya da sizin tarafınızdan hesap açılmamış olması gerekecektir. Aynı isim, soy isim ve aynı ikametgah adresi üzerinden daha önce bir hesap açılmamış olunması gerekmektedir.

Celtabet Kayıt Nasıl Yapılır?

Üye olmaya karar veriyor iseniz, yukarıdaki şartları sağladığınızı görüyor iseniz, celtabet kayıt nasıl yapılır? Sorusu için celtabet26 güncel giriş adresi ile celtabet giriş işlemini yapıp, pencereyi açmalısınız. Ana sayfanın sağ üst köşesinde yeşil renkli kayıt ol şeklinde bir buton olduğunu göreceksiniz. Seçim işlemini yapıp, üyelik kayıt belgesi içerisindeki bütün boş bölümleri doldurup, kontrol edip, göndermeniz gerekmektedir.

Celtabet Kayıt Ücreti

Celtabet kayıt ücreti şekilde bir uygulama yoktur. Üyeliğin açılması için, başvuru sonuçlandıktan sonra sitenin kullanılması için ödeyeceğiniz herhangi bir ücret yoktur. Kayıt ücretsizdir, siteyi kullanmak ücretsizdir, para yatırma işlemleri ve para çekme işlemleri ücretsizdir. Bu konuda karşınıza çıkarılacak herhangi bir bedel yoktur. Eğer kayıt olmaya çalışıyor iseniz ve üyeliğin onaylanması için sizlerden herhangi bir ücret, üyelik ücreti, aylık ücret ya da yıllık ücret gibi bir bedel talep ediliyor ise, büyük ihtimalle kopya site üzerinden, sahte site üzerinden işlem yapmaya çalışıyorsunuz. Tavsiye edilen uygulama, hemen bu siteyi terk edip, orijinal adresi üzerinden işlem yapmanız, kayıt işlemlerine başlamanız olacaktır. Bu konuda kullanacağınız adres, celtabet yeni giriş adresi celtabet26 olarak belirlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir