Celtabet Kayıt

Siteyi kullanmak istediğinizde, celtabet kayıt işlemini yapmak zorundasınız. Kayıt olmadan yani kendinize ait bir hesap meydana getirmeden, gerçek anlamda siteyi kullanmanız mümkün değildir. Elbette kayıt olmadan giriş işlemini yapabilir, sayfayı, hizmetlerin tamamını inceleyebilir, konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ancak, para yatırıp, bahis yapmayı düşünüyor ve para kazanma şansını elde etmeyi arzuluyor iseniz, para yatırıp oyun oynamayı düşünüyor ve para kazanma şansını elde etmeyi arzuluyor iseniz, mutlaka kayıt olmanız, hesap açmanız gerekecektir.

Celtabet Kayıt Şartları

Elbette bu sitede hesap açmadan önce, celtabet kayıt şartları olarak ifade edilen şartları sağladığınızı görmelisiniz. Nedir bu şartlar? 18 yaşında olmanız ya da 18 yaşın üzerinde bulunmanız gerekecektir. Kullandığınız ip adresi üzerinden daha önce siz ya da bir başkası tarafından hesap açma işlemi yapılmamalıdır. Aynı ikametgah adresi üzerinden daha önce hesap açma işlemi yapılmamalıdır. Aynı aile fertleri üzerinden daha önce hesap açma işlemi yapılmamalıdır. Bu şartlar ile birlikte, kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

Celtabet Kayıt Nereden Olunur?

Kayıt işlemleri tamamen ana ekran üzerinden yapılmaktadır. CeltabetKayıt Nereden Olunur?Yeni giriş adresi ile sayfayı açacaksınız. Kayıt ol yazılı yeşil renkli bir butonun, açılmış sayfanın sağ üst köşesinde yer aldığını göreceksiniz. Bu buton üzerinden işaretleme işlemini yapacaksınız. Ekrana üyelik kayıt belgesinin yansıtılmasını, getirilmesini sağlayacaksınız. Sizden istenen bilgiler, boş olarak bırakılmış kutuların içerisine girilecektir. Gerçek bilgi, doğru bilgi girmeye, eksik bir alan bırakmamaya dikkat edeceksiniz.

Celtabet Kayıt Aktivasyon Linki

Celtabet kayıt işlemini gerçekleştikten sonra, üyelik talep formu doldurulup, müşteri hizmetlerine gönderildikten sonra, celtabet kayıt aktivasyon linki olarak ifade edilen bir adres elektronik posta adresine gelecektir. Hangi elektronik posta adresine aktivasyon linki gönderilir? Üyelik kayıt formu içerisinde bulunan alana, sizler tarafından yazılmış elektronik posta adresine gelecektir. Elektronik posta adresini açacak, celtabet müşteri hizmetleri tarafından gönderilen iletiye bakacaksınız. Yayınlanmış ya da sizlere gönderilmiş adresin üzerinden seçim işlemini gerçekleştirip, ilk defa celtabet giriş işlemini yapacaksınız. Bu işlemi gerçekleştirmeniz ile birlikte, ip tanımlama sistemi devreye girecek ve sizin ip numaranız sisteme tanımlanmış olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir