Celtabet Giriş Adresi Değişti Bilgilerim Güvende mi

Celtabet sitesi adres değiştirdiğinde, yeni giriş adresi ile hizmet vermeye başladığında, mevcut üye bilgileri de yeni sistem, yeni adresi içerisinde doğal olarak bulunmaktadır. Celtabet giriş adresi değişti bilgilerim güvende mi? Elbette ki celtabet sitesi hiçbir şekilde, içerik dahil, kullanım koşulları dahil hiçbir şekilde değişiklik yapmamıştır. Adresinin değiştirilmesi ve benzer adres tanımlamalarının yapılması, üye bilgilerinin değiştirilmesi veya farklı bir amaç ile kullanılması anlamına gelmez.

Celtabet Giriş Adresi Değişikliği Bilgilerim Silindi mi?

Celtabet Adres değişikliği ile birlikte, mevcut sistem içerisinde kayıtlı üye bilgilerinin silinmesi şeklinde bir uygulama gündeme gelmemektedir. Bu yönde bir uygulama yapılmadığı görülecektir. Elbette Türkiye piyasasında hizmet vermek amacı ile uyumlu uygulamalar gündeme gelmektedir, gelmeye devam edecektir. Bir kere bilgi alımı yapılmakta, üyelik kayıt formu esnasında bilgi talep edilmekte, üyeler bilgi vermekte ve sistem içerisine kaydedilmektedir. Adres değişikliği sitenin komple silinmesi, sıfırlanması anlamına gelmez. Verilen bilgiler sistem içerisinde korunmaya, muhafaza edilmeye devam eder.

Celtabet Giriş Adresi Değişti Yeniden Bilgi Vermem Gerekiyor mu?

Yukarıda da anlatıldığı gibi,  adres değişikliği yapıldığı için celtabet yeni giriş adresi celtabet31 ile hizmetler Türkiye piyasasında verilmeye başlandığı için, sizlerden yeniden belge talep edilmeyecektir. Yeniden bilgi talep edilmeyecektir. Kişisel bilgilerinizi yeniden vermenize, finansal bilgilerinizi yeniden vermenize gerek yoktur. Aksi yöndeki söylemler gerçek dışıdır.

Celtabet Giriş Adresi Değişti Bilgi İstiyor

Celtabet giriş adresi değişti bilgilerim güvende mi? Elbette yukarıda bahsedilen kriterler dahilinde vermiş olduğunuz bilgiler sistem içerisinde tutulmaktadır. Eğer yeni giriş adresi bulduğunuzu ve giriş yaptıktan sonra müşteri hizmetleri tarafından sizlerden yeniden bilgi talep edildiğini görüyor iseniz, yukarıda yazılmış orijinal adres ile işlem yapıp, yapmadığınızdan emin olmanız gerekecektir. Celtabet sitesi kapatıldığında, yeni giriş adresi ile hizmet vermeye başladığında, bu yönde bir uygulama yoktur. Yani yeni giriş adresi ile üyeler mevcut hesapları üzerinden giriş yaptığında, yeniden bilgi talebi gündeme gelmeyecektir. Karşınızdaki sitenin kopya site olma ihtimali yüksektir, bilgi paylaşımı yapmadan terk edin ve orijinal adresi üzerinden yeniden celtabet giriş işlemini gerçekleştirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir