Celtabet Giriş Adresi Değişirse Bana SMS Gelir mi

Üyelik işlemlerini tamamlamış, kendinize bir hesap meydana getirmiş, irtibat için kullanılacak telefon numarası bölümüne size ait doğru cep telefon numarasını yazmış iseniz, bildirim alacaksınız. Müşteri hizmetleri herhangi bir konu hakkında sistem içerisinde kayıtlı bulunan üyelere ait bütün cep telefonu numaralarına, SMS ile bilgilendirme yapmaktadır. Celtabet giriş adresi değişirse bana SMS gelir mi? Sorusunun karşılığı da bu bildirimler içerisinde bulunmaktadır. Aktif olarak hesabını kullanan, sistem içerisinden cep telefon numarasını sildirmeyen herkes, yeni giriş adresini SMS aracılığı ile almaya devam edecektir.

Celtabet Giriş Adresi Değişti Bana SMS Gelmedi

Eğer Celtabet giriş problemi ortaya çıkmış, yeni giriş adresi belirlenmiş, site kullanılmaya başlanmış ancak size SMS ile herhangi bir bildirim gelmemiş ise, önce celtabet müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeleri hatırlamanız gerekecektir. Canlı destek ya da elektronik posta servisi ile görüşüp, celtabet SMS iptal işlemini gerçekleştirmiş iseniz, bu durumda yeni giriş adresi, güncel giriş adresi SMS olarak alma imkanınız yoktur. Sadece giriş adresinin gönderilmesi, diğer bildirimlerin SMS aracılığı ile yapılmaması şeklinde bir uygulama yoktur. Bir bütündür. İptal edildiğinde de, tüm bildirimler kapatılmaktadır.

Celtabet Giriş Adresi Değişirse Hangi Numaraya SMS Gelir?

Burada geçerli olan, üyelik kayıt formu üzerinde yazmış olduğunuz cep telefon numarası olacaktır. İrtibat amacıyla vermeniz zorunlu olan, telefon numarası bölümüne yazmış olduğunuz ve size ait olan sistem içerisine kayıtlı telefona ileti gelir. Cep telefon numarasına SMS gelir. Bu uygulamadan sonra siz cep telefon numaranızı değiştirmiş iseniz, yeni cep telefon numarasını siz başvuru yapmadan, sisteme tanımlamadan, müşteri hizmetleri ile görüşmeden, yeni giriş adresinin gönderilmesi elbette ki mümkün olamaz.

Celtabet Giriş Adresi SMS İle Ücretlimi Bildiriliyor?

Celtabet giriş adresi değişirse bana SMS gelir mi? Sorusunun karşılığı yukarıda detaylı bir şekilde verilmiştir. Bildirimlerin yapılması konusunda, elbette ki üyelerden alınacak herhangi bir para yoktur. Üye hesap bakiyesi üzerinden, SMS sistemi için tahsil edilecek bir para yoktur. Üyelerin bu konuda yanlış bir bilgilendirme ile karşı karşıya kaldığı görülmektedir. Bu yönde bir uygulama tarafınıza iletilecek ise ya da iletiliyor ise, doğru ve orijinal adres üzerinde işlem yaptığınızdan emin olmalısınız. Celtabet sitesi müşteri hizmetleri kısa mesaj uygulamasında, hiçbir kullanıcıdan, hiçbir şekilde para almaz, istemez, komisyon almaz, hesaplarından kesinti yapmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir