Celtabet Doğrulama Kodu

Celtabet sitesi açılan hesapların gerçek şahıslar tarafından meydana getirildiğini ispatlamak amacıyla, her üye için geçerli olacak şekilde, celtabet doğrulama kodu işlemini gündeme getirmektedir. Bu üyelerin eşit hizmet alması, üyelerin yasal prosedürler dahilinde hizmet alması anlamı ile yapılan bir uygulama olarak düşünülmelidir.

Celtabet Doğrulama Kodu Nasıl Gönderilir?

Müşteri hizmetleri tarafından, üye olan şahısların tamamına, gerçek şahıs olduğunu ispatlamak amacıyla, gerçek ve sadece bir tane hesap açtığını ispatlamak amacıyla, doğrulama kodu gönderilecektir. Celtabet doğrulama kodunu nasıl gönderilir? Müşteri hizmetleri, üyelerin kayıt olma esnasında irtibat kurma amacıyla vermiş olduğu cep telefon numaralarına bir doğrulama kodu gönderecektir. Bu doğrulama kodu üzerinden hareket edilmesi, sitenin açılması ve ilgili bölüme gidilmesi gerekmektedir.

Celtabet Doğrulama Kodu Kullanılmaz İse Ne Olur?

Müşteri hizmetleri tarafından gönderilmiş doğrulama kodu kullanılıp, hesap onay işlemleri gerçekleştirilmez ise, elbette yaptırımlar ile karşılaşma ihtimali ortaya çıkacaktır. Celtabet doğrulama kodu kullanılmaz ise ne olur? İlk etapta mevcut hesap için askıya alma ve dondurma işlemi yapılacaktır. Yeniden bir bildirim gönderilecek ve kısa bir süre verilecektir. Eğer bu süre içerisinde de katılım sağlamaz iseniz, mevcut üyeliğiniz tek taraflı olarak iptal edilecektir.

Celtabet Doğrulama Kodu Gelmedi

Eğer müşteri hizmetleri tarafından açmış olduğunuz hesaplar ile ilgili sizlere bir doğrulama kodu gelmemiş ise, müşteri hizmetleri ile görüşüp, yardım talep etmeniz gerekecektir. Celtabet doğrulama kodu gelmedi diye kayıtsız kalmanız, üyeliğinizin askıya alınması, üyeliğinizin iptal edilmesi gibi sonuçları doğurabilir. Bu yüzden tavsiye edilen uygulama, müşteri hizmetlerine canlı destek hattı üzerinden ya da müşteri hizmetlerine elektronik posta adresleri üzerinden erişim sağlamanız olacaktır. Doğrulama kodu ile ilgili sıkıntıyı belirtmeniz ve işlemi gerçekleştirmek istediğinizi, gerçek bir şahıs olduğunuzu, gerçek ve sadece bir tane hesap açtığınızı ispat etmeniz gerekecektir.

Bu yönde bir uygulamayı bir defa gerçekleştireceksiniz. Hesap bilgilerinizde ve banka bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olmadığı durumlarda, yeniden aynı işlemi yapmanıza gerek yoktur. Bu uygulamanın amacı güvenliktir, her üyenin celtabet hizmetlerinden eşit bir şekilde, şeffaf bir şekilde yararlanması, bir üyenin diğer bir üye karşısında, özellik ile casino oyunlarında avantaj elde etmeye çalışmasının önüne geçilmesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir