Canlı Destek

Celtabet Canlı Destek


giriş

Aktif bir müşteri hizmetleri bölümü olarak karşımıza çıkarılmış celtabet canlı destek hattı, ana sayfa üzerinden erişim sağlayabileceğiniz bir bölümü işaret etmektedir. Bu sitenin canlı destek hattı ile görüşme gerçekleştirebilmeniz için, yeni giriş adresi ile ana tasarımı, ana giriş penceresini açmanız ve sağ alt köşeye bakmanız gerekmektedir.

Celtabet Canlı Destek İle Nasıl Görüşebilirim?

Canlı destek departmanı ile ya da klasik ismi ile celtabet canlı destek müşteri hizmetleri ile görüşebilmeniz için, celtabet giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Siyah, gri, beyaz ve yeşil renk tonlarının kullanıldığı ana sayfanın sağ alt köşesinde, sarı renkli sohbet balonu şeklinde bir resim meydana getirildiği görülmektedir. Bu resim üzerinden seçim işlemini yapmalısınız.

Kullandığınız ana ekran görüntüsü değişmeyecektir. Sağ tarafa küçük bir sohbet penceresi açılacaktır. Görüşmeye başlayabilmemiz için bu bağlantı penceresi içerisinde bulunan bölümleri, boş olarak karşınıza çıkarılan ve kırmızı yıldız işareti ile belirtilmiş bölümleri doldurmanız zorunludur. Bu bölümleri doldurup, departman bölümünde konu işaretlemesini yaptıktan sonra, altta bulunan şimdi konuşmaya başlayın butonuna basmanız yeterlidir.

Celtabet Canlı Destek Görüşmek Süresi

Bilinen yanlış uygulamalardan bir tanesi, celtabet canlı destek ile yapılacak görüşme süresidir. 1 dakika, 5 dakika ya da 10 dakika şeklinde, üyelerin karşısına çıkarılmış bir görüşme süresi yoktur. 30 saniye içerisinde müşteri hizmetleri temsilcisi karşınıza gelip, sohbet ortamında görüşme başlayacaktır. Görüşmenin belirli bir süre ile sınırlandırılması şeklinde bir uygulama, gerçekleri yansıtmamaktadır.

Görüşme başladığı andan itibaren, siz yardım talebinizin karşılığını alana kadar, görüşme devam edecektir. Elbette burada önemli detay, profesyonel ve çözüm odaklı hizmet alabilmeniz için, ilgili departman üzerinde seçim işlemini gerçekleştirmeniz olacaktır. Finansal işlemler, promosyon işlemleri ya da üyelik işlemleri şeklinde belirlenmiş 3 kategori bulunmaktadır. Bunlardan herhangi bir tanesini seçmek suretiyle, konuda uzman olan personele erişim sağlayabilir, anında ve hızlı bir şekilde, yardım taleplerinin karşılandığını alabilir ya da çözüm işlemlerinin gerçekleştiğini görebilirsiniz.

İstediğimiz zaman Türkçe dil seçeneğinde, bölümü kullanmanız mümkündür. Açık bir şekilde herhangi bir kısıtlamaya gitmeden, istediğiniz konuyu gündeme getirebilir, istediğiniz şekilde, saygı çerçevesinde müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.